E-POE OSTU-MÜÜGI TINGIMUSED

SA Hiiumaa Muuseumid e-poe ostu-müügi tingimused

Käesolevad tingimused kehtivad SA Hiiumaa Muuseumid (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) internetipoes aadressiga www.hiiumaamuuseum.ee/pood.

Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Ostukorv ja tellimuse vormistamine

Valige sobivad kaubad välja ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis on näha kõik valitud kaubad ja nende maksumus, vajadusel saab teha parandusi. Ostmiseks kinnitage oma tellimus, täitke vajalikud andmed kauba saatmiseks ja valige sobiv kauba kätte saamise viis (tarne lõplikku maksumust näete ostukorvis tarne valikul).

Tellimuse kinnitus ehk ettemaksuarve saabub Teie e-posti aadressile automaatselt peale tellimuse kinnitamist. See tuleb tasuda 3 päeva jooksul, näidates ülekandes ära ka tellimuse numbri.

Kaup pannakse teele alles peale tellimuse tasumist. Kui kolme päeva jooksul pole tellimuse eest tasutud, siis tellimus tühistatakse.

E-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub tööpäevadel (E-R kl 9.00-17.00). Kui tellimuse esitamise aeg jääb hiljemaks kui reedel kl 15.00, toimub tellimuse vormistamine järgneval esmaspäeval.

Hinnainfo ja kauba eest tasumine

E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kaupade hinnad võivad muutuda ette teatamata.

Kaupade eest saab tasuda läbi järgnevate makseviiside:

– Maksekeskuse pangalingi kaudu: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas.

– Arve alusel pangaülekandega SA Hiiumaa Muuseumid arveldusarvele
Tellimuse kinnitus ehk ettemaksuarve saabub Teie e-posti aadressile automaatselt peale tellimuse kinnitamist. See tuleb tasuda 3 päeva jooksul, näidates ülekandes ära ka tellimuse numbri.

Rahandusministeerium
EE891010220034796011 SEB
Viitenumber: 3500081717

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

SA Hiiumaa Muuseumid on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS-ile.

Kauba kättetoimetamine

Kauba kättesaamiseks on neli võimalust:

– Omniva pakiautomaadist – hind 4 €
– Postkontorist – hind 4 € (Euroopasse saatmine 20,00 €)
– Omniva kuller teie aadressile – hind 10 €
– Tulete ise pakile järgi Hiiumaa Muuseumi Pikka Majja (Vabrikuväljak 8, Kärdla) – hind 0,00 €

Hinnad sisaldavad saadetise käitlemist.

Postitustasu jääb alati samaks olenemata paki kaalust. Ülaltoodud kauba kohaletoimetamise hinnad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires.

Kaup toimetatakse Teieni hiljemalt 2-5 tööpäeva jooksul peale kauba eest tasumist. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda saatke palun kiri aadressile info@muuseum.hiiumaa.ee. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta, või tühistada.

Kauba tagastamine

Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Seejärel tagastame Teile kauba eest tasutud summa kaasa arvatud transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile info@muuseum.hiiumaa.ee.

Turvalisus

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Kontaktid

SA Hiiumaa Muuseumid

Reg. nr 90012892

Aadress: Vabrikuväljak 8, Kärdla 92411

Tel 4632091 Kätlyn Kaevand info@hiiumaamuuseum.ee