KORRALDA ÜRITUS

PIKK MAJA

Pika Maja saal on suurepärane koht kontsertide ja eraürituste korraldamiseks. Siin toimuvad abielude registreerimised, seminarid ja töötoad. Ruum mahutab teatristiilis kuni 70 inimest. Võimalus rentida ka väiksemat õppeklassi. Kohapeal on olemas vajalik esitlustehnika.

Tahkuna poolsaarel asuv Mihkli talumuuseum on inspireeriv ja kaunis paik seminaride, õpitubade, kontsertide ja muude vabaõhuürituste korraldamiseks. Lisaks on võimalus kogeda ülihea leiliga ehedat Hiiumaa suitsusauna.

Meeldejääv saunaõhtu ehedas suitsusanas! Mihkli talumuuseumi saun on mõõtmetelt tavapäraselt suur. Vanad Hiiumaa saunad olid esialgu palju väiksemad ja kahe ruumiga. Siin on aga tegu juba kolmeosalise saunaehitusega. Ruumi nii leilitamiseks kui saunajuttude rääkimiseks on mõnusalt ca 12le saunatajale.

Kuulsa helilooja, Rudolf Tobiase, sünnikodu asub Käina lahe ääres, väikese alevi serval. Siit avaneb külastajatele suurepärane vaade linnurohkele lahele, mis ilmselt inspireeris ka väikest Rudolf Tobiast. Tobiase õu on suurepärane koht väliürituse korraldamiseks.